Merle

Olen sertifitseeritud groomer, õppinud meister Helen Kulesha käe all ja lõpetanud HelensPetCare groomingu kooli baaskursuse , lisaks olen läbinud koostöös erinevate kasvatajatega tõupõhiseid koolitusi. Oma salongis olen aktiivselt koerte eest hoolitsenud alates 2020 aasta kevadest. Endal on mul kodus vahva austraalia lambakoer, kellega koos harrastame agilityt.

Teen oma tööd südamega ja annan endast maksimumi, et Teie lemmikud lahkuksid minu juurest säravatena ja rõõmsatena.

Stella

Olen koertega tegelenud juba pea 10 aastat. Suurema osa nendest aastatest olen treeninud, ettevalmistanud ja osalenud koertega näitustel. Teiseks suureks osaks oli agilitykoerte treenimine ja võistlustel osalemine. Mul on olnud kolm kuldset retriiverit (täna on neid kaks).

Groomingu maailma sattusin üsna varakult oma teise koera karvastiku kallal pusides. Aastatega õppisin kasvatajatelt ja teistelt groomeritelt juurde erinevaid tõuge. Kasside pügamise sain selgeks töötades koos veterinaaridega. Olen täiedanud oma teadmistepagasit läbi interneti ja erinevate koolituste Eestis.

Minu suurimaks südameasjaks on õpetada koeri võtma salongiskäiku rõõmsameelselt ja aidata neid, kes on endaga juba päris hätta jäänud.

Pildigalerii

@instagram