Kõik groomroom.ee leheküljelt tellimise ning ostude sooritamise käigus teatavaks saanud personaalsed andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

Internetipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele ainult selleks, et kohale toimetada kaupa.

Ostja annab internetipoes andmeid sisestades kinnituse linnukesega, et on tutvunud üldtingimustega ja andnud õiguse Groomroom OÜ-l koguda ja töödelda Tarbija (Ostja) isikuandmeid (nimi, telefoni number, e-maili aadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks ning pangale või pangateenuse vahendajale makse sooritamiseks.

Veebipoel groomroom.ee on õigus kasutada e-maili aadressi reklaami, tarne info, arvete ja muu informatsiooni edastamiseks.

Tarbijal (ostjal/registreerunud või registreerimata) on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine (nt. reklaami eesmärgil), välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks (arve, transpordi info).

Ettevõte kasutab kliendi personaalseid andmeid tellitud toodete saatmiseks kliendile või tellimustega seotud küsimuste korral. Ettevõte kohustub mitte avaldama kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele va. transpordi ettevõttele kauba kohale toimetamiseks ja  EveryPay AS-le makse töötlemiseks.

Delikaatsete andmete turvalisuse eest vastutab makset pangaga vahendav ettevõte  EveryPay AS ehk tagab ostu eest tasumisel Tarbija personaalsete pangatunnuste (ja muu sellise) turvalisuse.

Makseid vahendab EveryPay AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel  EveryPay AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Delikaatsetele andmetele puudub groomroom.ee veebipoel ligipääs.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel merle@groomroom.ee

Kliendil on õigus nõuda oma andmete / kasutajakonto kustutamist ettevõtte andmebaasist.